UPSL Division I

      • 7:00 pm ET | Goodlet Park
        Florida Soccer Soldiers U23
        Hialeah City FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:00 pm CT | Curtis Middle School
        Texas Spurs II
        Arlington FC
        Central Conference - North - Division I
      • TBD | TBD
        SC Trojans FC
        Valley Lions FC
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        Los Bandoleros FC
        MAFO FC II
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        Athletic FC
        FADP Footballers Academy
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        Ballerz FC
        DCSC Pathfinders
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        TBA
        Juventus Broward
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        TBA
        Plantation FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Nona Soccer Academy II
        Leg A-Z International
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | TBD
        Orlando Rovers Academy
        Interunited USA
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | TBD
        Rio Cuarto
        Livingston Cachorros SC
        Western Conference - Wild West - Division I
      • TBD | Burrell Field
        San Leandro United FC
        Bay Area United
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 2:00 pm ET | Silverbacks Park – Coca-Cola Field
        All-Stars United
        Georgia FC
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 2:30 pm ET | Athenia Steel Recreation Complex
        New Jersey Alliance FC II
        Valley Stars FC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 4:30 pm PT | Louie Pompei Memorial Sports Complex
        California Miramar University
        Lobos FC Academy
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 5:45 pm ET | South County Regional Park
        Florida Wolves FC
        Hialeah City FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Newport FC
        Irvine FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Orange County Great Park #5
        Disciples FC
        Tajpolis FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm ET | Tamarac Sports Complex Field #4
        Argentine Soccer Academy
        Juventus Doral FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC
        Somerset SC
        Central Conference - North - Division I
      • 7:00 pm MT | West High School
        Utah Development Academy
        Park City Red Wolves II
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 7:30 pm ET | Hudson Sports Complex
        FSA Pro
        Rosedale SC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:30 pm PT | Royal High School
        Rebels FC Ventura County
        Newhall Premier
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 7:30 pm ET | DYouville College Dobson Field
        Sahara Gunners FC
        Kilimanjaro Bandits FC
        Northeast Conference - Western NY - Division I
      • 7:45 pm ET | South County Regional Park
        International Soccer Association
        Ives Estates Thunder SC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 8:00 pm PT | Arcadia City Hall Soccer Field
        Rose City FC
        Maquina FC (LA)
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Glendale Sports Complex
        SC Verdugos
        Sporting FC II
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        C.F. Cachorros USA
        Maquina FC (OC)
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 11:00 am CT | Lowery Stadium
        I and I FC
        Kernow Storm FC
        Central Conference - North - Division I
      • 2:00 pm ET | Phillipsburg High School
        Valley Stars FC
        New Jersey Alliance FC II
        Northeast Conference - American - Division I
      • 2:15 pm PT | Sepulveda Basin Sports Complex
        San Fernando Valley FC
        West L.A. MAFO
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 3:00 pm PT | San Bernardino Soccer Complex
        Lobos FC
        Toros Neza USA
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 3:00 pm ET | Henninger High School Stadium
        Upstate Lonestar FC
        Safari FC
        Northeast Conference - Western NY - Division I
      • 3:30 pm PT | Hueneme High School
        Crown and Anchor Lions FC
        Culver City FC
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 3:30 pm PT | Golden Glove Soccer Complex
        Club Alacranes
        Turlock Leon FC
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 4:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Seas Jamaica U23
        Limeno Georgia U20
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 4:00 pm ET | MAST Academy
        Atletico Madrid Academia Miami
        Key Biscayne SC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm ET | Red Bug Park
        Revolver FC
        Brevard Fire SC II
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 4:30 pm ET | Deputy Brandon Coates Park
        Sunlight FC
        Atletico Orlando FC
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm ET | Indain Trails Sports Complex
        Royal Palms SC
        High Soccer Prospects Atletico
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm PT | Patterson Community Stadium
        Patterson Elite
        Azteca FC
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        California Rush SC
        PSC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Anaheim Legacy FC
        Revolution FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm ET | GAME HAS BEEN POSTPONED
        Atlanta Generals
        Middle Georgia United FC
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 6:00 pm ET | Rock Springs Park
        Kalonji Pro-Profile U23
        Georgia Storm U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 8:30 pm ET | Kendall Soccer Park
        Juventus Doral FC
        Hialeah City FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Queens Meadows FC II 0
        Union County Futbol SC 2
        Northeast Conference - American - Division I
      • TBD | TBD
        Sons of Queens Prospects 0
        Amigos FC New York 2
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm ET | Weston Regional Park
        Weston FC 2
        O'Shea's FC 2
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 12:00 pm PT | GAME HAS BEEN POSTPONED
        Azteca FC 0
        Rio Cuarto 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 3:00 pm ET | Henninger High School Stadium
        Upstate Lonestar FC 3
        Sahara Gunners FC 3
        Northeast Conference - Western NY - Division I
      • 3:10 pm PT | Bloomington High School
        MAFO FC II 2
        Athletic FC 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 3:30 pm ET | Sahlens Sports Park
        Kilimanjaro Bandits FC 2
        Safari FC 0
        Northeast Conference - Western NY - Division I
      • 4:00 pm ET | Red Bug Park
        Revolver FC 1
        Royal Palms SC 3
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm MT | Zions Bank Stadium
        African Stars II 0
        Provo Athletic Club 5
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 5:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC II 2
        Somerset SC 1
        Central Conference - North - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park Field-B
        Maquina FC (LA) 6
        Rebels FC Ventura County 4
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Irvine FC 1
        California Rush SC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm ET | South Gwinnett Park
        Limeno Georgia U20 3
        Kalonji Pro-Profile U23 3
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 6:00 pm ET | South County Regional Park
        Florida Wolves FC 1
        Florida Soccer Soldiers U23 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:30 pm PT | Smith Park Stadium
        Rose City FC 1
        Crown and Anchor Lions FC 3
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        San Fernando Valley FC 3
        Sporting FC II 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Tajpolis FC 2
        California Miramar University 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm ET | South County Regional Park
        International Soccer Association 1
        Hialeah City FC 3
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Ives Estates Thunder SC 0
        TBA 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • TBD | TBD
        Nona Soccer Academy II 3
        Brevard Fire SC II 1
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | TBD
        Leg A-Z International 0
        High Soccer Prospects Atletico 2
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | TBD
        Orlando Rovers Academy 1
        Sunlight FC 4
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | Burrell Field
        San Leandro United FC 3
        Club Alacranes 3
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 2:00 pm ET | Silverbacks Park
        All-Stars United 1
        Middle Georgia United FC 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 3:00 pm PT | Helendale Community Park
        DCSC Pathfinders 1
        Lobos FC 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 3:00 pm ET | Gaines Park
        O'Shea's FC 4
        PSG Academy USA 1
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm PT | Ralph Lewis Sports Park
        Lobos FC Academy 4
        C.F. Cachorros USA 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 4:00 pm ET | Silverbacks Park Field 2
        Club The Strongest Atlanta 2
        Atlanta Generals 0
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 4:30 pm PT | Mar Vista Recreation Center
        West L.A. MAFO 7
        Valley Lions FC 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 4:30 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC II 2
        Arlington FC 7
        Central Conference - North - Division I
      • 5:00 pm PT | Patterson Community Stadium
        Patterson Elite 2
        Livingston Cachorros SC 0
        Western Conference - Wild West - Division I
      • 5:00 pm CT | Harmon Field Park
        Somerset SC 0
        Kernow Storm FC 0
        Central Conference - North - Division I
      • 5:30 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
        Rangers FC II 0
        Park City Red Wolves II 8
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        Disciples FC 0
        Newport FC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | OC Great Park
        Anaheim Legacy FC 1
        PSC 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 7:00 pm ET | Oak Ridge Park
        Union County Futbol SC 0
        New Jersey Alliance FC II 4
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm PT | Canyon High School
        Newhall Premier 5
        SC Trojans FC 2
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 7:00 pm PT | Brewster Park
        Storm United FC 4
        Los Bandoleros FC 0
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 7:00 pm ET | Cemetery Field
        Georgia FC 5
        Seas Jamaica U23 1
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 7:00 pm ET | Four Corners Upper School
        Interunited USA 1
        Atletico Orlando FC 4
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC 1
        Texas Spurs II 3
        Central Conference - North - Division I
      • 8:00 pm ET | Breezy Park
        Amigos FC New York 1
        FSA Pro 1
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm PT | Jerry Chabola Stadium
        Culver City FC 5
        SC Verdugos 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Revolution FC 0
        Maquina FC (OC) 6
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Park
        FADP Footballers Academy 5
        Ballerz FC 0
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 8:00 pm MT | Lehi High School
        FC Spider II 1
        Utah Development Academy 9
        Western Conference - Mountain - Division I
      • 8:30 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
        Park City Red Wolves II 4
        Rangers FC II 1
        Western Conference - Mountain - Division I

      Video

      Player Stats

      Individual Goals
      Team Goals
      Park City Red Wolves II
      Western Conference - Mountain
      29
      • Culver City FC
        Western Conference - SoCal North
        28
      • Club Alacranes
        Western Conference - Wild West
        27
      • Anaheim Legacy FC
        Western Conference - SoCal South
        26
      • PSC
        Western Conference - SoCal South
        25

      Social

      UPSL Official Affiliates