UPSL Division I

      • 1:00 pm ET | South Gwinnett Stadium
        LSA Limeno U20
        Kalonji Pro-Profile U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 2:00 pm ET | Mount De Sales Cavalier
        Middle Georgia United FC
        Georgia Storm FC
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 3:30 pm ET | South Gwinnett Stadium
        Atlanta Generals
        All-Stars United
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 4:00 pm PT | Esperanza High School
        Toros Neza USA
        Athletic FC
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 4:00 pm ET | Veterans Memorial Park
        International Soccer Association
        Palm Beach Flames SC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm ET | Flamingo Park Stadium
        Miami Beach CF Academy
        Palm Beach Stars U23
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 4:00 pm ET | Davenport Internacional SC Field
        Interunited USA
        Royal Palms SC
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 4:00 pm ET | Davenport Internacional SC Field
        Interunited USA
        Royal Palms SC
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 5:00 pm PT | Rancho Jurupa Regional Sports Park
        MAFO FC II
        FADP Footballers Academy
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 5:00 pm CT | Korompai Soccer Complex
        Bell County FC
        Sporting NTX
        Central Conference - North - Division I
      • 5:00 pm ET | Aviator Sports Complex
        Sons of Queens Prospects
        Queens Meadows FC II
        Northeast Conference - American - Division I
      • 6:00 pm CT | Texas Spurs Park
        Texas Spurs II
        FC SHARP KEYS
        Central Conference - North - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sports Complex / Synthetic Turf -B
        Winds FC
        Newport Futbol Club
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm CT | Centennial High School
        Arlington FC
        Kernow Storm FC
        Central Conference - North - Division I
      • 6:00 pm ET | South Gwinnett Stadium
        Cornerstone Toppro
        Atletico Atlanta U23
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Maquina FC (OC)
        Capo FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sports Complex / Synthetic Turf -A
        Sporting Club California
        Irvine FC
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:30 pm ET | PGA National Park
        Palm Beach Flames SC
        Colo Colo USA
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:30 pm ET | Broward JCC
        Juventus Doral FC
        Florida Wolves FC
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:30 pm ET | North East Regional Park
        Sportsparadize SA
        FK Orlando 2
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | TBD
        New York Contour United U20
        Valley Stars FC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 2:30 pm ET | Silverbacks Coca-Cola Field
        All-Stars United
        Cornerstone Toppro
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 3:00 pm ET | Mount De Sales Cavalier
        Middle Georgia United FC
        LSA Limeno U20
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 4:00 pm ET | Rock Springs Park
        Atletico Atlanta U23
        Atlanta Generals
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 4:30 pm PT | Bartlett High School
        Cook Inlet SC
        Fairbanks SC
        Alaska - Last Frontier Division I
      • 5:30 pm ET | YSC Sports Stadium
        Philadelphia Sierra Stars FC
        Hudson Valley Hammers II
        Northeast Conference - American - Division I
      • 6:00 pm ET | South Gwinnett Stadium
        Kalonji Pro-Profile U23
        Georgia Storm FC
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 7:00 pm ET | Lancaster Bible College
        Lancaster Elite
        Queens Meadows FC II
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm ET | Charles Chrin Community Center
        Allentown United U23
        Astoria Knights FC
        Northeast Conference - American - Division I
      • 2:00 pm PT | Kincaid Soccer Stadium
        Alaska Timbers
        Pioneer United FC
        Alaska - Last Frontier Division I
      • 7:00 pm ET | Aviator Sports Complex
        Sons of Queens Prospects
        New York East FC
        Northeast Conference - American - Division I
      • TBD | TBD
        Fontana International SC 0
        Soul 2 Sole FC 2
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 1:30 pm PT | FNSB Davis Turf Fields
        Fairbanks SC 0
        Alaska Timbers 0
        Alaska - Last Frontier Division I
      • 3:00 pm PT | Schmidt Park
        DCSC Pathfinders 0
        MAGZ Premier 0
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 5:00 pm PT | Arroyo Community Park
        Sporting FC 0
        Rebels FC Ventura County 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 5:00 pm CT | Midlothian Community Park
        Kernow Storm FC 0
        Somerset SC 0
        Central Conference - North - Division I
      • 5:00 pm ET | TBD
        Deportivo Cali Miami 0
        Florida Wolves FC 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 5:00 pm ET | Brentwood State Park
        New York East FC 0
        Astoria Knights FC 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 5:00 pm ET | Phillipsburg High School
        Valley Stars FC 0
        Allentown United U23 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 5:00 pm ET | Viera Regional Park
        Brevard Fire SC 0
        IdeaSport SA 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        California Rush SC 0
        Estudiantes 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 6:00 pm PT | Glendale Sports Complex
        Xolos Academy L.A. 0
        Crown and Anchor Lions FC 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 7:00 pm PT | Brewster Park
        Storm United FC 0
        IE Republic 0
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 7:00 pm PT | Ayala Park
        PSC 0
        Long Beach City FC 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 7:00 pm PT | Service High School
        Arctic Rush 0
        Cook Inlet SC 0
        Alaska - Last Frontier Division I
      • 7:30 pm ET | Broward JCC
        WPB Academy CF 0
        Juventus Doral FC 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:30 pm ET | SUSA Sport Complex
        New York Contour United U20 0
        Hudson Valley Hammers II 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:30 pm ET | Plantation Park
        Oceanway FC 0
        Revolver FC 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:45 pm PT | Dignity Health Sports Park
        Culver City FC MAFO 0
        Maquina FC (LA) 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Arcadia City Hall Soccer Field
        Rose City FC 0
        SC Verdugos 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        OC Spartans Futbol Academy 0
        MAFO Ballerz FC 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm ET | Spanish River Athletic Complex
        Colo Colo USA 0
        Jetsetv FC 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 8:30 pm ET | The Proving Grounds
        Philadelphia Sierra Stars FC 0
        Lancaster Elite 0
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm ET | Tropical Park Stadium
        Deportivo Cali Miami 0
        Colo Colo USA 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 8:30 pm ET | PGA National Park
        Florida Wolves FC 4
        Palm Beach Flames SC 6
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:30 pm PT | Ruben S. Ayala Park (Grass Fields)
        Winds FC 0
        PSC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 7:30 pm ET | Indian Trails Sports Complex
        FK Orlando 2 0
        Royal Palms SC 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • TBD | TBD
        ACE Academy 0
        Storm United FC 2
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 1:30 pm PT | Kincaid Soccer Stadium
        Alaska Timbers 1
        Cook Inlet SC 2
        Alaska - Last Frontier Division I
      • 3:00 pm ET | Showalter Stadium
        Revolver FC 8
        Deportivo Lake Mary U23 3
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 3:00 pm ET | Rock Springs Park
        Atletico Atlanta U23 2
        Georgia Storm FC 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 3:00 pm ET | South Gwinnett Stadium
        Cornerstone Toppro 1
        Middle Georgia United FC 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 5:00 pm ET | Orange Bowl Field
        Deportivo Cali Miami 1
        International Soccer Association 3
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 5:30 pm ET | South Gwinnett Stadium
        Atlanta Generals 0
        Kalonji Pro-Profile U23 4
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 6:00 pm PT | Esperanza High School
        Soul 2 Sole FC 4
        MAFO FC II 0
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        C.F. Cachorros USA 1
        Winds FC 2
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        Newport Futbol Club 0
        PSC 8
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 6:00 pm CT | North Side High School
        FC SHARP KEYS 10
        Bell County FC 1
        Central Conference - North - Division I
      • 6:00 pm ET | North East Regional Park
        Sportsparadize SA 4
        Interunited USA 0
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:00 pm CT | Gateaway Park
        Somerset SC 2
        Arlington FC 5
        Central Conference - North - Division I
      • 7:00 pm ET | GAME HAS BEEN POSTPONED
        Palm Beach Flames SC 0
        Miami Beach CF Academy 0
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:00 pm ET | Hudson Sports Complex
        Hudson Valley Hammers II 2
        Valley Stars FC 1
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:30 pm CT | Midlothian Community Park
        Kernow Storm FC 2
        Sporting NTX 0
        Central Conference - North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        MAGZ Premier 1
        FADP Footballers Academy 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • TBD | TBD
        Estudiantes 2
        Xolos Academy L.A. 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • TBD | TBD
        MAFO Ballerz FC 2
        Irvine FC 0
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 10:00 am PT | Service High School
        Arctic Rush 1
        Pioneer United FC 2
        Alaska - Last Frontier Division I
      • 11:00 am CT | Lowery Freshmen Center
        I and I FC 2
        Texas Spurs II 2
        Central Conference - North - Division I
      • 3:00 pm PT | Schmidt Park
        DCSC Pathfinders 2
        Athletic FC 2
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 3:00 pm ET | Walker Memorial Field
        New York East FC 0
        Sons of Queens Prospects 2
        Northeast Conference - American - Division I
      • 4:00 pm ET | South Gwinnett Stadium
        All-Stars United 1
        LSA Limeno U20 2
        Southeast Conference - Georgia - Division I
      • 5:00 pm PT | Rancho Conejo Playfield #1
        Crown and Anchor Lions FC 2
        Culver City FC MAFO 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 5:30 pm ET | Veterans Memorial Park
        Florida Wolves FC 2
        Colo Colo USA 5
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 6:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        IE Republic 7
        Toros Neza USA 1
        Western Conference - SoCal East - Division I
      • 6:00 pm ET | Randall's Island Field
        Queens Meadows FC II 0
        New York Contour United U20 4
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm CT | North Side High School
        Kernow Storm FC 1
        FC SHARP KEYS 11
        Central Conference - North - Division I
      • 7:00 pm ET | Broward JCC
        Juventus Doral FC 1
        Palm Beach Stars U23 3
        Southeast Conference - Florida South - Division I
      • 7:00 pm ET | Lancaster Bible College
        Lancaster Elite 2
        Allentown United U23 1
        Northeast Conference - American - Division I
      • 7:00 pm ET | Plantation Park
        Oceanway FC 3
        Brevard Fire SC 2
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:00 pm ET | North East Regional Park
        IdeaSport SA 3
        Orlando Rovers Academy 3
        Southeast Conference - Florida Central - Division I
      • 7:30 pm ET | Joseph F. Fosina Field
        Astoria Knights FC 3
        Philadelphia Sierra Stars FC 1
        Northeast Conference - American - Division I
      • 8:00 pm PT | Arcadia City Hall Soccer Field
        Rose City FC 3
        California Rush SC 4
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Glendale Sports Complex
        SC Verdugos 4
        Sporting FC 2
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Rancho Madera Park
        Rebels FC Ventura County 2
        Maquina FC (LA) 0
        Western Conference - SoCal North - Division I
      • 8:00 pm PT | Lake Forest Sport Park
        OC Spartans Futbol Academy 3
        Long Beach City FC 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm PT | Vista Hermosa Sports Complex
        Capo FC 3
        Sporting Club California 1
        Western Conference - SoCal South - Division I
      • 8:00 pm ET | Halpatiokee Regional Park
        Jetsetv FC 2
        Florida Soccer Soldiers U23 2
        Southeast Conference - Florida South - Division I

      Video

      Player Stats

      Individual Goals
      Team Goals
      Brevard Fire SC
      Southeast Conference - Florida Central
      74
      • FC SHARP KEYS
        Central Conference - North
        43
      • Capo FC
        Western Conference - SoCal South
        40
      • Estudiantes
        Western Conference - SoCal North
        38
      • Oceanway FC
        Southeast Conference - Florida Central
        38

      Social

      UPSL Official Affiliates