UPSL Division I

  • 8:00 pm ET | Lincoln Park
    New York Contour United
    Philadelphia Lone Star FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    North Jersey Alliance FC
    Westchester United FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Keyworth Stadium
    Detroit United
    City United SC
    Midwest Conference - East - Division I
  • 9:00 pm ET | Total Sports Park - Washington, MI
    Inter Detroit
    Bafana United FC
    Midwest Conference - East - Division I
  • TBD | Greenhill School
    Lone Star Republic
    Weatherford FC
    Central Conference - North - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Azteca FC
    Toros FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Atlas FC
    Club El Azul
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm CT | El River Park
    Panthers United FC
    APTX Club De Futbol
    Central Conference - South - Division I
  • 9:00 pm ET | Gabriel Richard High School
    Wayne County Sporting
    Inter Detroit
    Midwest Conference - East - Division I
  • TBD | TBD
    Palm Beach Stars
    Miami United FC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 12:00 pm CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC
    San Antonio Corinthians
    Central Conference - Heart - Division I
  • 1:00 pm MT | NNU Campus - Nampa, ID
    Boise Cutthroats FC
    San Juan FC
    Mountain Conference - Division I
  • 2:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Astoria Knights FC
    Real New York FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 2:00 pm ET | Silverback Stadium
    Cornerstone Toppro
    Seas Jamaica United FC
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 2:00 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
    Kongo FC
    African Stars
    Mountain Conference - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC
    Greensboro International
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 3:00 pm ET | Wade Walker Park
    Futuro FC
    Forest Rovers FC
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Bryan Multi-Sports Complex
    Goldsboro Strike Eagles FC
    Moros FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 3:00 pm ET | Premier Sports Campus
    Dragon City FC
    PSE Conquistadores
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 3:30 pm ET | Howard High School
    Sure Sports FC
    Germantown City FC
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 4:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Westchester United FC
    Bronx River FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 4:00 pm ET | Norfolk Collegiate School
    AC Commonwealth
    Club Commonwealth
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 4:00 pm ET | Grace Christian School
    San Lee FC
    FC Cardinals
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 5:00 pm ET | Chatham County Parks & Recreation
    Savannah Clovers FC
    Soda City FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    Diaspora United CC
    FK Orlando
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:15 pm ET | Franklin Gateway Complex
    Potros FC
    LSA Limeño
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    Sportsparadize SA
    Inter Orlando
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 6:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    FSA Pro
    North Jersey Alliance FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 6:00 pm ET | SCUFC Monticello Road Soccer Center
    Lobos FC
    Combine Rush
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Logrones SC
    Olimpia FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm ET | Wakemed Soccer Park
    Raleigh International FC
    Sosa FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 6:30 pm ET | Doral Meadow Park
    Miami Sun FC
    City Soccer FC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 6:45 pm ET | Howard High School
    FC Millennium
    Northern Virginia United FC
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 7:00 pm ET | YSC Sports Stadium
    Philadelphia Lone Star FC
    EFA Metro
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Todd Bowles Field
    New Jersey FC
    Santa Fe NY
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Iron Lakes Sports Club
    Allentown United FC
    New York Contour United
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm CT | Meyer Park
    Houston Dynasty FC
    La Maquina FC
    Central Conference - South - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Deportivo Lake Mary
    Orlando City HC
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Indios Denver FC
    Club Union Jerez
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm CT | FORO Soccer Complex
    Foro Soccer Club
    Texas Spurs
    Central Conference - North - Division I
  • 10:00 am CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC II
    Barcelona Soccer Excellence
    Central Conference - South - Division I
  • 2:00 pm PT | East Valley FC Soccer Complex
    East Valley FC U23
    FC Arizona U23
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 2:00 pm PT | Olympians Soccer Complex
    Olympians FC
    SC Del Sol
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC
    Combine Rush
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 3:00 pm ET | Jack Puryear Sports Complex
    Huracan FC
    St. Petersburg FC Aztecs
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 3:00 pm CT | Union Soccer Complex
    Tulsa Athletic
    FC Bagos
    Central Conference - North - Division I
  • 4:00 pm PT | East Valley FC Soccer Complex
    East Valley FC
    FC Arizona
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 4:00 pm PT | Naranja Park
    Tucson Maccabees
    Olympians FC U23
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    Florida Soccer Soldiers
    PSL United SC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    The Mix Sports Club
    Orlando Rovers FC
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:30 pm ET | Accelerate Sports
    SFC Academy
    Syracuse FC
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 6:00 pm ET | Lake Myrtle Sports Park
    Florida Tropics
    Sporting Tampa Bay FC
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 7:00 pm CT | Vela Soccer Complex
    NTX Legends FC
    Real Irving C.D.
    Central Conference - North - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    CFL GOSA Spurs
    OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:30 pm ET | Accelerate Sports
    Safari FC
    All Starz United
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 8:00 pm ET | Keyworth Stadium
    City United SC
    Bafana United FC
    Midwest Conference - East - Division I
  • 6:00 pm CT | Round Rock Multipurpose Complex
    Round Rock SC
    Capital City SC
    Central Conference - Heart - Division I
  • 2:00 pm ET | Brentwood State Park
    Santa Fe NY 6
    FSA Pro 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Elmont Memorial High School
    Real New York FC 3
    Westchester United FC 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:30 pm ET | Brandon Coates Community Park # 2
    Orlando City HC 4
    Orlando City SS HC 5
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 4:00 pm CT | Gateway Park Synthetic
    Real Irving C.D. 0
    Tulsa Athletic 4
    Central Conference - North - Division I
  • 4:30 pm ET | Lakewood Ranch High School
    PSE Conquistadores 3
    Winter Haven United FC 1
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Inter Orlando 0
    OFC Barca 2
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:00 pm MT | Zions Bank Stadium
    African Stars 0
    San Juan FC 1
    Mountain Conference - Division I
  • 7:00 pm CT | Gateway Park Synthetic
    Weatherford FC 3
    Foro Soccer Club 3
    Central Conference - North - Division I
  • 1:00 pm MT | NNU Campus - Nampa, ID
    Boise Cutthroats FC 4
    Kongo FC 1
    Mountain Conference - Division I
  • 1:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Florida Soccer Soldiers 2
    City Soccer FC 2
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 1:00 pm CT | Sporti USA
    Laredo Heat SC 3
    Houston FC 3
    Central Conference - Heart - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC 7
    Lobos FC 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 3:00 pm ET | Weequahic Park
    North Jersey Alliance FC 1
    Philadelphia Lone Star FC 2
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Bronx River FC 6
    Allentown United FC 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Wade Walker Park
    Futuro FC 2
    Potros FC 1
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Silverback Floor & Decor
    Seas Jamaica United FC 2
    Ginga Atlanta 3
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Silverback Stadium
    FC Matata 3
    LSA Limeño 6
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Miami United FC 4
    PSL United SC 0
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 3:00 pm ET | Marlboro Forekicks
    Mass United FC 7
    New Hampshire Bobcats 1
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 4:00 pm ET | Saluda Shoals Soccer Park
    Soda City FC 1
    Combine Rush 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 5:00 pm ET | High Point Athletic Complex
    Greensboro International 2
    Savannah Clovers FC 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 5:00 pm ET | Wendell Parks and Recreation
    Sosa FC 0
    Goldsboro Strike Eagles FC 2
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 5:00 pm ET | Braden River Soccer FIelds
    Dragon City FC 1
    Huracan FC 0
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Diaspora United CC 3
    Deportivo Lake Mary 2
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Adrestia FC 1
    Miami Beach CF 1
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 5:00 pm ET | Marlboro Forekicks
    Brockton FC United 2
    Unations FC 0
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Logrones SC 1
    Azteca FC 5
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm ET | Wakemed Soccer Park
    Raleigh International FC 4
    San Lee FC 4
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 6:30 pm CT | Lighthouse Christian Academy
    AFC 615 4
    We United FC 2
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 6:30 pm CT | Siegel Soccer Complex
    Nashville Knights FC 2
    Arkansas Wolves FC 23U 0
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 6:30 pm CT | Rossville Christian Academy
    United SC 1
    Arkansas Wolves FC 14
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 6:45 pm ET | Howard High School
    FC Millennium 1
    AC Commonwealth 2
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 7:00 pm ET | Athenia Steel Park
    EFA Metro 6
    Astoria Knights FC 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Belcher Sports Complex
    St. Petersburg FC Aztecs 10
    Sporting Tampa Bay FC 1
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 7:30 pm ET | Wake Competition Center
    Moros FC 2
    FC Cardinals 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Orlando Rovers FC 2
    Sportsparadize SA 1
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:30 pm CT | Alamo Sportsplex
    San Antonio Surf 3
    Capital City SC 1
    Central Conference - Heart - Division I
  • 7:45 pm ET | James Long Park
    Northern Virginia United FC 3
    Sure Sports FC 1
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Indios Denver FC 3
    Toros FC 0
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:30 pm ET | Laytonia Recreational Park
    Germantown City FC 4
    Club Commonwealth 3
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Club El Azul 4
    Club Union Jerez 2
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 7:00 pm CT | Willow Springs Middle School
    Texas Spurs 5
    FC Bagos 1
    Central Conference - North - Division I
  • 7:00 pm CT | El River Park
    Panthers United FC 3
    Houston FC II 2
    Central Conference - South - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Atlas FC 0
    Olimpia FC 2
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm PT | Copper Sky Park
    SC Del Sol 3
    East Valley FC U23 0
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 8:00 pm CT | Greenhill School
    Lone Star Republic 1
    NTX Legends FC 1
    Central Conference - North - Division I
  • 8:00 pm CT | Matias Almeyda Training Center
    La Maquina FC 2
    Barcelona Soccer Excellence 4
    Central Conference - South - Division I
  • 9:00 pm CT | El River Park
    APTX Club De Futbol 1
    Houston Dynasty FC 1
    Central Conference - South - Division I
  • TBD | TBD
    Jaguars United FC 0
    Unations FC 2
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 7:30 pm PT | Copper Sky Park
    FC Arizona U23 1
    Barca Residency USA 2
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Santa Fe NY 3
    Astoria Knights FC 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Bronx River FC 6
    EFA Metro 3
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Ultimate Soccer Arenas
    Bafana United FC 1
    Wayne County Sporting 4
    Midwest Conference - East - Division I
  • 3:00 pm ET | J Stephen Putnam Park
    Huracan FC 1
    Sporting Tampa Bay FC 2
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 5:00 pm ET | Medford High School
    Jaguars United FC 1
    New Hampshire Bobcats 3
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 5:00 pm ET | Mills Pond Park
    Florida Fusion SC 4
    Miami Beach CF 2
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    The Mix Sports Club 2
    Orlando Rovers FC 3
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 6:00 pm ET | Taunton Forekicks
    Brockton FC United 3
    Unations FC 1
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 6:00 pm ET | Lake Myrtle Sports Park
    Florida Tropics 4
    PSE Conquistadores 1
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 6:00 pm PT | Naranja Park
    Tucson Maccabees 2
    SC Del Sol 2
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 6:00 pm ET | Accelerate Sports
    All Starz United 0
    Syracuse FC 2
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Deportivo Lake Mary 2
    Orlando City SS HC 1
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:45 pm ET | James Long Park
    Northern Virginia United FC 2
    Germantown City FC 2
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 8:00 pm ET | Accelerate Sports
    Safari FC 4
    SFC Academy 1
    Northeast Conference - Central New York - Division I

Video

Player Stats

Individual Goals
Team Goals
Mass United FC
Northeast Conference - Patriot
43
  • Ginga Atlanta
    Southeast Conference - Georgia
    35
  • EFA Metro
    Northeast Conference - American
    34
  • Brockton FC United
    Northeast Conference - Patriot
    31
  • Detroit United
    Midwest Conference - East
    30

Social

UPSL Official Affiliates