UPSL Division I

  • 12:00 pm CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC
    San Antonio Corinthians
    Central Conference - Heart - Division I
  • 1:00 pm MT | NNU Campus - Nampa, ID
    Boise Cutthroats FC
    San Juan FC
    Mountain Conference - Division I
  • 2:00 pm ET | Silverback Stadium
    Cornerstone Toppro
    Seas Jamaica United FC
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 2:00 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
    Kongo FC
    African Stars
    Mountain Conference - Division I
  • 2:00 pm PT | Olympians Soccer Complex
    Olympians FC
    SC Del Sol
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC
    Greensboro International
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 2:45 pm ET | Monsignor Pace High School
    Palm Beach Stars
    Miami United FC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 3:00 pm ET | Wade Walker Park
    Futuro FC
    Forest Rovers FC
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Norfolk Collegiate School
    AC Commonwealth
    Club Commonwealth
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 3:00 pm ET | Bryan Multi-Sports Complex
    Goldsboro Strike Eagles FC
    Moros FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 3:00 pm ET | Premier Sports Campus
    Dragon City FC
    PSE Conquistadores
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 4:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Westchester United FC
    Bronx River FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 4:00 pm ET | Grace Christian School
    San Lee FC
    FC Cardinals
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 5:00 pm ET | Chatham County Parks & Recreation
    Savannah Clovers FC
    Soda City FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Diaspora United CC
    FK Orlando
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:15 pm ET | Franklin Gateway Complex
    Potros FC
    LSA Limeño
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    Sportsparadize SA
    Inter Orlando
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 6:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    FSA Pro
    North Jersey Alliance FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Logrones SC
    Olimpia FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm ET | Wakemed Soccer Park
    Raleigh International FC
    Sosa FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 6:30 pm ET | Doral Meadow Park
    Miami Sun FC
    City Soccer FC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 6:45 pm ET | Howard High School
    FC Millennium
    Northern Virginia United FC
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 7:00 pm ET | YSC Sports Stadium
    Philadelphia Lone Star FC
    EFA Metro
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Todd Bowles Field
    New Jersey FC
    Santa Fe NY
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Iron Lakes Sports Club
    Allentown United FC
    New York Contour United
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | SCUFC Monticello Road Soccer Center
    Lobos FC
    Combine Rush
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 7:00 pm CT | Meyer Park
    Houston Dynasty FC
    La Maquina FC
    Central Conference - South - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Deportivo Lake Mary
    Orlando City HC
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Indios Denver FC
    Club Union Jerez
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm CT | FORO Soccer Complex
    Foro 360 PRO
    Texas Spurs
    Central Conference - North - Division I
  • 2:00 pm PT | Naranja Park
    Tucson Maccabees
    Olympians FC U19
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 2:00 pm PT | East Valley FC Soccer Complex
    East Valley FC U23
    FC Arizona U23
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 2:00 pm CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC II
    Barcelona Soccer Excellence
    Central Conference - South - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC
    Combine Rush
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 3:00 pm ET | J Stephen Putnam Park
    Huracan FC
    St. Petersburg FC Aztecs
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 3:00 pm CT | Union Soccer Complex
    Tulsa Athletic Project 2020
    FC Bagos
    Central Conference - North - Division I
  • 4:00 pm PT | East Valley FC Soccer Complex
    East Valley FC
    FC Arizona
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 4:00 pm PT | Naranja Park
    Tucson Maccabees
    Olympians FC U23
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    The Mix Sports Club
    Orlando Rovers FC
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:30 pm ET | Accelerate Sports
    SFC Academy
    Syracuse FC
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 6:00 pm ET | Lake Myrtle Sports Park
    Florida Tropics
    Sporting Tampa Bay FC
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 6:00 pm CT | Round Rock Multipurpose Complex
    Round Rock SC
    Capital City SC
    Central Conference - Heart - Division I
  • 7:00 pm CT | Vela Soccer Complex
    NTX Legends FC
    Real Irving C.D.
    Central Conference - North - Division I
  • 7:15 pm ET | New Balance Stadium - Gloucester High School
    Mass United FC
    Brockton FC United
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    CFL GOSA Spurs
    OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:30 pm ET | Accelerate Sports
    Safari FC
    All Starz United
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 4:00 pm ET | Brentwood State Park
    New York Contour United
    New Jersey FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm PT | Grande Sports Complex
    Barca Residency USA
    Olympians FC U19
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 8:00 pm ET | Howard High School
    Sure Sports FC
    Germantown City FC
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 8:00 pm ET | Keyworth Stadium
    City United SC
    Detroit United
    Midwest Conference - East - Division I
  • 9:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Astoria Knights FC
    North Jersey Alliance FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 9:00 pm ET | Gabriel Richard High School
    Wayne County Sporting
    Bafana United FC
    Midwest Conference - East - Division I
  • 8:30 pm ET | Silverback Renegades
    LSA Limeño
    Ginga Atlanta
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Azteca FC
    Club Union Jerez
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm PT | East Valley FC Soccer Complex
    East Valley FC
    Tucson Maccabees
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 7:00 pm CT | Meyer Park
    Houston Dynasty FC
    Panthers United FC
    Central Conference - South - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Olimpia FC
    Club El Azul
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm ET | Auburn Hills Civic Center
    Rebels FC
    Inter Detroit
    Midwest Conference - East - Division I
  • 8:00 pm CT | Matias Almeyda Training Center
    La Maquina FC
    Houston FC II
    Central Conference - South - Division I
  • 12:00 pm CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC 0
    San Antonio Corinthians 0
    Central Conference - Heart - Division I
  • 1:00 pm MT | NNU Campus - Nampa, ID
    Boise Cutthroats FC 1
    San Juan FC 2
    Mountain Conference - Division I
  • 2:00 pm ET | Silverback Stadium
    Cornerstone Toppro 0
    Seas Jamaica United FC 6
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 2:00 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
    Kongo FC 0
    African Stars 0
    Mountain Conference - Division I
  • 2:00 pm PT | Olympians Soccer Complex
    Olympians FC 0
    SC Del Sol 0
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC 0
    Greensboro International 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 2:45 pm ET | Monsignor Pace High School
    Palm Beach Stars 1
    Miami United FC 2
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 3:00 pm ET | Wade Walker Park
    Futuro FC 0
    Forest Rovers FC 0
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Norfolk Collegiate School
    AC Commonwealth 0
    Club Commonwealth 0
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 3:00 pm ET | Bryan Multi-Sports Complex
    Goldsboro Strike Eagles FC 0
    Moros FC 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 3:00 pm ET | Premier Sports Campus
    Dragon City FC 0
    PSE Conquistadores 0
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 4:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Westchester United FC 0
    Bronx River FC 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 4:00 pm ET | Grace Christian School
    San Lee FC 0
    FC Cardinals 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 5:00 pm ET | Chatham County Parks & Recreation
    Savannah Clovers FC 0
    Soda City FC 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Diaspora United CC 0
    FK Orlando 0
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:15 pm ET | Franklin Gateway Complex
    Potros FC 0
    LSA Limeño 0
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    Sportsparadize SA 0
    Inter Orlando 0
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 6:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    FSA Pro 0
    North Jersey Alliance FC 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Logrones SC 0
    Olimpia FC 0
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm ET | Wakemed Soccer Park
    Raleigh International FC 0
    Sosa FC 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 6:30 pm ET | Doral Meadow Park
    Miami Sun FC 0
    City Soccer FC 0
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 6:45 pm ET | Howard High School
    FC Millennium 0
    Northern Virginia United FC 0
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 7:00 pm ET | YSC Sports Stadium
    Philadelphia Lone Star FC 0
    EFA Metro 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Todd Bowles Field
    New Jersey FC 0
    Santa Fe NY 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Iron Lakes Sports Club
    Allentown United FC 0
    New York Contour United 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | SCUFC Monticello Road Soccer Center
    Lobos FC 0
    Combine Rush 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 7:00 pm CT | Meyer Park
    Houston Dynasty FC 0
    La Maquina FC 0
    Central Conference - South - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Deportivo Lake Mary 0
    Orlando City HC 0
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Indios Denver FC 0
    Club Union Jerez 0
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm CT | FORO Soccer Complex
    Foro 360 PRO 0
    Texas Spurs 0
    Central Conference - North - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Azteca FC 0
    Toros FC 0
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Atlas FC 1
    Club El Azul 1
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm CT | Carpenter Park
    Lone Star Republic 4
    Weatherford FC 0
    Central Conference - North - Division I
  • 8:00 pm CT | El River Park
    Panthers United FC 0
    APTX Club De Futbol 0
    Central Conference - South - Division I
  • 9:00 pm ET | Gabriel Richard High School
    Wayne County Sporting 0
    Inter Detroit 0
    Midwest Conference - East - Division I
  • 7:00 pm PT | Santos Complex
    Olympians FC 6
    Tucson Maccabees 2
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 6:00 pm PT | Olympians Soccer Complex
    Olympians FC U19 4
    Firestorm FC 0
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 8:00 pm ET | Lincoln Park
    New York Contour United 6
    Philadelphia Lone Star FC 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    North Jersey Alliance FC 3
    Westchester United FC 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Keyworth Stadium
    Detroit United 1
    City United SC 1
    Midwest Conference - East - Division I
  • 2:00 pm ET | Brentwood State Park
    Santa Fe NY 6
    FSA Pro 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Elmont Memorial High School
    Real New York FC 3
    Westchester United FC 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:30 pm ET | Brandon Coates Community Park # 2
    Orlando City HC 4
    Orlando City SS HC 5
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 4:00 pm CT | Gateway Park Synthetic
    Real Irving C.D. 0
    Tulsa Athletic Project 2020 4
    Central Conference - North - Division I
  • 4:30 pm ET | Lakewood Ranch High School
    PSE Conquistadores 3
    Winter Haven United FC 1
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Inter Orlando 0
    OFC Barca 2
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:00 pm MT | Zions Bank Stadium
    African Stars 0
    San Juan FC 1
    Mountain Conference - Division I
  • 7:00 pm CT | Gateway Park Synthetic
    Weatherford FC 3
    Foro 360 PRO 3
    Central Conference - North - Division I

Video

Player Stats

Individual Goals
Team Goals
Mass United FC
Northeast Conference - Patriot
43
  • Seas Jamaica United FC
    Southeast Conference - Georgia
    36
  • Ginga Atlanta
    Southeast Conference - Georgia
    35
  • EFA Metro
    Northeast Conference - American
    34
  • Detroit United
    Midwest Conference - East
    31

Social

UPSL Official Affiliates