UPSL Division I

  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Club El Azul
    Club Union Jerez
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm PT | Naranja Park
    Tucson Maccabees
    Olympians FC U19
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 7:00 pm CT | Willow Springs Middle School
    Texas Spurs
    FC Bagos
    Central Conference - North - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Atlas FC
    Olimpia FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm CT | Greenhill School
    Lone Star Republic
    NTX Legends FC
    Central Conference - North - Division I
  • TBD | Braden River Soccer FIelds
    Dragon City FC
    Huracan FC
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • TBD | TBD
    Orlando City HC
    Orlando City SS HC
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 1:00 pm MT | NNU Campus - Nampa, ID
    Boise Cutthroats FC
    Kongo FC
    Mountain Conference - Division I
  • 1:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Florida Soccer Soldiers
    City Soccer FC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 1:00 pm CT | Sporti USA
    Laredo Heat SC
    Houston FC
    Central Conference - Heart - Division I
  • 2:05 pm ET | Drayton Hall School
    Charleston United SC
    Lobos FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 3:00 pm ET | Weequahic Park
    North Jersey Alliance FC
    Philadelphia Lone Star FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Bronx River FC
    Allentown United FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Wade Walker Park
    Futuro FC
    Potros FC
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Silverback Floor & Decor
    Seas Jamaica United FC
    Ginga Atlanta
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Silverback Stadium
    FC Matata
    LSA Limeño
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Miami United FC
    PSL United SC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 3:00 pm ET | Marlboro Forekicks
    Mass United FC
    New Hampshire Bobcats
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 4:00 pm ET | Saluda Shoals Soccer Park
    Soda City FC
    Combine Rush
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 4:00 pm ET | High Point Athletic Complex
    Greensboro International
    Savannah Clovers FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 4:30 pm PT | Arizona Christian University
    Firestorm FC
    Olympians FC U23
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 5:00 pm ET | Silverback Floor & Decor
    Forest Rovers FC
    Cornerstone Toppro
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 5:00 pm ET | Wendell Parks and Recreation
    Sosa FC
    Goldsboro Strike Eagles FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Diaspora United CC
    Deportivo Lake Mary
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:00 pm ET | Monsignor Pace High School
    Adrestia FC
    Miami Beach CF
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 5:00 pm ET | Marlboro Forekicks
    Brockton FC United
    Unations FC
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Logrones SC
    Azteca FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm ET | Wakemed Soccer Park
    Raleigh International FC
    San Lee FC
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 6:30 pm CT | Lighthouse Christian Academy
    AFC 615
    We United FC
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 6:30 pm CT | Siegel Soccer Complex
    Nashville Knights FC
    Arkansas Wolves FC 23U
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 6:30 pm CT | Rossville Christian Academy
    United SC
    Arkansas Wolves FC
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 6:45 pm ET | Howard High School
    FC Millennium
    AC Commonwealth
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 7:00 pm ET | Athenia Steel Park
    EFA Metro
    Astoria Knights FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Belcher Sports Complex
    St. Petersburg FC Aztecs
    Sporting Tampa Bay FC
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky Park
    SC Del Sol
    East Valley FC U23
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 7:30 pm ET | Wake Competition Center
    Moros FC
    FC Cardinals
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Orlando Rovers FC
    Sportsparadize SA
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:30 pm CT | Alamo Sportsplex
    San Antonio Surf
    Capital City SC
    Central Conference - Heart - Division I
  • 7:45 pm ET | James Long Park
    Northern Virginia United FC
    Sure Sports FC
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Indios Denver FC
    Toros FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:30 pm ET | Laytonia Recreational Park
    Germantown City FC
    Club Commonwealth
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 1:00 pm ET | Brentwood State Park
    Santa Fe NY
    FSA Pro
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Elmont Memorial High School
    Real New York FC
    Westchester United FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 3:00 pm ET | Total Sports Park - Wixom, MI
    Bafana United FC
    City United SC
    Midwest Conference - East - Division I
  • 3:00 pm ET | Gabriel Richard High School
    Wayne County Sporting
    Rebels FC
    Midwest Conference - East - Division I
  • 3:00 pm ET | Lilac Park
    Palm Beach Stars
    Florida Fusion SC
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 4:00 pm PT | Olympians Soccer Complex
    Olympians FC
    Tucson Maccabees
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 4:00 pm CT | Airhog Stadium
    Real Irving C.D.
    Tulsa Athletic Project 2020
    Central Conference - North - Division I
  • 4:30 pm ET | Lakewood Ranch High School
    PSE Conquistadores
    Winter Haven United FC
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 5:00 pm ET | Showalter Stadium
    Inter Orlando
    OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 6:00 pm ET | Accelerate Sports
    SFC Academy
    All Starz United
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 7:00 pm MT | Zions Bank Stadium
    African Stars
    San Juan FC
    Mountain Conference - Division I
  • 7:00 pm CT | Gateway Park Synthetic
    Weatherford FC
    Foro Soccer Club
    Central Conference - North - Division I
  • 8:00 pm ET | Accelerate Sports
    Syracuse FC
    Safari FC
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 8:00 pm ET | TBD
    New York Contour United
    Philadelphia Lone Star FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    North Jersey Alliance FC
    Westchester United FC
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Auburn Hills Civic Center
    Detroit United
    City United SC
    Midwest Conference - East - Division I
  • 9:00 pm ET | Total Sports Park - Washington, MI
    Inter Detroit
    Bafana United FC
    Midwest Conference - East - Division I
  • TBD | Greenhill School
    Lone Star Republic
    Weatherford FC
    Central Conference - North - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Azteca FC
    Toros FC
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Atlas FC
    Club El Azul
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 9:00 pm ET | Gabriel Richard High School
    Wayne County Sporting
    Inter Detroit
    Midwest Conference - East - Division I
  • TBD | TBD
    Jaguars United FC 0
    Unations FC 2
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 7:30 pm PT | Copper Sky Park
    FC Arizona U23 1
    Barca Residency USA 2
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Santa Fe NY 3
    Astoria Knights FC 1
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Bronx River FC 6
    EFA Metro 3
    Northeast Conference - American - Division I
  • 8:00 pm ET | Ultimate Soccer Arenas
    Bafana United FC 1
    Wayne County Sporting 4
    Midwest Conference - East - Division I
  • 3:00 pm ET | J Stephen Putnam Park
    Huracan FC 1
    Sporting Tampa Bay FC 2
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 5:00 pm ET | Medford High School
    Jaguars United FC 1
    New Hampshire Bobcats 3
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 5:00 pm ET | Mills Pond Park
    Florida Fusion SC 4
    Miami Beach CF 2
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    The Mix Sports Club 2
    Orlando Rovers FC 3
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 6:00 pm ET | Taunton Forekicks
    Brockton FC United 3
    Unations FC 1
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 6:00 pm ET | Lake Myrtle Sports Park
    Florida Tropics 4
    PSE Conquistadores 1
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 6:00 pm PT | Naranja Park
    Tucson Maccabees 2
    SC Del Sol 2
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 6:00 pm ET | Accelerate Sports
    All Starz United 0
    Syracuse FC 2
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    Deportivo Lake Mary 2
    Orlando City SS HC 1
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:45 pm ET | James Long Park
    Northern Virginia United FC 2
    Germantown City FC 2
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 8:00 pm ET | Accelerate Sports
    Safari FC 4
    SFC Academy 1
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 11:00 am CT | Corinthians FC Soccer Complex
    San Antonio Corinthians 1
    Round Rock SC 8
    Central Conference - Heart - Division I
  • 12:00 pm CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC 3
    San Antonio Surf 1
    Central Conference - Heart - Division I
  • 1:00 pm MT | NNU Campus - Nampa, ID
    Boise Cutthroats FC 4
    African Stars 1
    Mountain Conference - Division I
  • 3:00 pm ET | Lake Point Sports Complex
    Ginga Atlanta 10
    Forest Rovers FC 1
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Silverback Floor & Decor
    FC Matata 1
    Cornerstone Toppro 2
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 3:00 pm ET | Marlboro Forekicks
    Mass United FC 3
    Brockton FC United 1
    Northeast Conference - Patriot - Division I
  • 3:00 pm ET | Premier Sports Campus
    Dragon City FC 1
    Winter Haven United FC 1
    Southeast Conference - Florida West - Division I
  • 3:00 pm CT | Union Soccer Complex
    Tulsa Athletic Project 2020 1
    Lone Star Republic 0
    Central Conference - North - Division I
  • 3:30 pm ET | Howard High School
    Sure Sports FC 1
    AC Commonwealth 2
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 4:00 pm ET | Hudson Sports Complex
    Westchester United FC 4
    Astoria Knights FC 3
    Northeast Conference - American - Division I
  • 4:00 pm ET | Highland Drive Park
    Combine Rush 4
    Charleston United SC 3
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 4:00 pm ET | Norfolk Collegiate School
    Club Commonwealth 6
    FC Millennium 2
    Northeast Conference - Beltway - Division I
  • 4:00 pm ET | Grace Christian School
    San Lee FC 3
    Sosa FC 4
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 4:00 pm CT | Yellow Jackets Stadium
    FC Bagos 4
    Real Irving C.D. 1
    Central Conference - North - Division I
  • 5:00 pm ET | Wade Walker Park
    Potros FC 0
    Futuro FC 0
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 5:00 pm ET | Silverback Floor & Decor
    LSA Limeño 3
    Seas Jamaica United FC 1
    Southeast Conference - Georgia - Division I
  • 5:00 pm ET | Chatham County Parks & Recreation
    Savannah Clovers FC 6
    Lobos FC 0
    Southeast Conference - Mid-Atlantic South - Division I
  • 5:00 pm CT | Rose Park
    Nashville Knights FC 1
    AFC 615 6
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 5:15 pm ET | Showalter Stadium
    OFC Barca 3
    Diaspora United CC 3
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 5:30 pm ET | Accelerate Sports
    Syracuse FC 3
    SFC Academy 0
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 6:00 pm ET | YSC Sports Stadium
    Philadelphia Lone Star FC 4
    Santa Fe NY 3
    Northeast Conference - American - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Logrones SC 1
    Atlas FC 7
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 6:00 pm ET | Wakemed Soccer Park
    Raleigh International FC 0
    Moros FC 2
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 6:30 pm CT | Rossville Christian Academy
    United SC 1
    Arkansas Wolves FC 23U 10
    Mid-South Conference - Expedition - Division I
  • 7:00 pm ET | Athenia Steel Park
    EFA Metro 3
    North Jersey Alliance FC 2
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | Iron Lakes Sports Club
    Allentown United FC 1
    Real New York FC 0
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:00 pm ET | BB&T Soccer Complex
    FC Cardinals 3
    Goldsboro Strike Eagles FC 5
    Southeast Conference - Mid-Atlantic North - Division I
  • 7:00 pm ET | Lake Lytal
    City Soccer FC 0
    Miami United FC 1
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 7:00 pm ET | McChesney Park
    PSL United SC 2
    Adrestia FC 1
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 7:00 pm ET | Mullins Park
    Miami Sun FC 2
    Florida Soccer Soldiers 6
    Southeast Conference - Florida South - DIvision I
  • 7:00 pm CT | Willow Springs Middle School
    Texas Spurs 0
    Weatherford FC 0
    Central Conference - North - Division I
  • 7:30 pm ET | Hudson Sports Complex
    FSA Pro 1
    New York Contour United 2
    Northeast Conference - American - Division I
  • 7:30 pm ET | Showalter Stadium
    CFL GOSA Spurs 2
    Orlando City HC 2
    Southeast Conference - Florida Central - Division I
  • 7:30 pm ET | Accelerate Sports
    All Starz United 4
    Safari FC 3
    Northeast Conference - Central New York - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Olimpia FC 3
    Club Union Jerez 2
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm MT | Spence Eccles Sports Complex
    Kongo FC 2
    San Juan FC 0
    Mountain Conference - Division I
  • 6:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Indios Denver FC 0
    Azteca FC 6
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm MT | Thornton High School Stadium (Turf)
    Club El Azul 3
    Toros FC 2
    Western Conference - Colorado - Division I
  • 8:00 pm ET | Keyworth Stadium
    City United SC 5
    Wayne County Sporting 2
    Midwest Conference - East - Division I
  • 7:00 pm CT | Vela Soccer Complex
    NTX Legends FC 1
    Weatherford FC 3
    Central Conference - North - Division I

Video

Player Stats

Individual Goals
Team Goals
Mass United FC
Northeast Conference - Patriot
36
  • Ginga Atlanta
    Southeast Conference - Georgia
    32
  • Detroit United
    Midwest Conference - East
    30
  • Brockton FC United
    Northeast Conference - Patriot
    29
  • EFA Metro
    Northeast Conference - American
    28

Social

UPSL Official Affiliates