UPSL Division I

  • 6:00 pm ET | Visions Field
    Greater Binghamton FC
    Syracuse FC
    Northeast Conference - Western NY - Division I
  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Sporting Orlando
    Macca Ballers FC
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 7:30 pm ET | Rochester Community Sports Complex
    Roc City Boom
    Krajisnik FC
    Northeast Conference - Western NY - Division I
  • 8:00 pm ET | Eagle Harbor Soccer Complex
    Clay County SC
    FK Orlando
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 11:00 am CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC
    Barcelona Soccer Excellence
    Central Conference - South - Division I
  • 4:00 pm ET | Kanahapa Veterans Memorial Park
    Leg A-Z Soccer International
    OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 4:00 pm CT | Gateway Park (Grass Fields)
    Real Irving C.D
    NTX Legends FC
    Central Conference - North - Division I
  • 5:00 pm ET | Eagle Harbor Soccer Complex
    Clay County SC
    Sporting Orlando
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:00 pm ET | North East Regional Park
    Orlando Rovers FC
    Macca Ballers FC
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:15 pm PT | Kincaid Soccer Stadium
    Alaska Timbers
    Fairbanks SC
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 7:30 pm CT | St. Thomas Episcopal
    Greenspoint Gunners FC
    Athletic Houston FC
    Central Conference - South - Division I
  • 11:00 am PT | Kincaid Soccer Stadium
    Fairbanks SC
    Alaska Timbers
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 4:00 pm ET | Accelerate Sports
    Syracuse FC
    Krajisnik FC
    Northeast Conference - Western NY - Division I
  • 5:00 pm ET | Kanahapa Veterans Memorial Park
    Leg A-Z Soccer International
    Royal Palms Soccer Club
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:15 pm PT | Service High School
    Arctic Rush
    MatSu United FC
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 2:00 pm PT | Palmer High School
    MatSu United FC 2
    Alaska Timbers 9
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 4:00 pm ET | Accelerate Sports
    Syracuse FC 1
    Roc City Boom 4
    Northeast Conference - Western NY - Division I
  • 7:30 pm CT | Matias Almeyda Soccer Training Facility
    Athletic Houston FC 3
    Barcelona Soccer Excellence 1
    Central Conference - South - Division I
  • 8:00 pm CT | HPSC Football Field B North Harold Patterson Sports Center
    Arlington FC 4
    FC Harrington 5
    Central Conference - North - Division I
  • 5:00 pm ET | Eagle Harbor Soccer Complex
    Clay County SC 5
    Orlando Rovers FC 2
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | Bennet Park
    Royal Palms Soccer Club 1
    Macca Ballers FC 5
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:00 pm ET | Webber University
    FK Orlando 2
    OFC Barca 2
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:00 pm ET | Visions Field
    Greater Binghamton FC 2
    Krajisnik FC 1
    Northeast Conference - Western NY - Division I
  • 6:00 pm ET | Mike Stone Soccer Complex
    CFL GOSA Spurs 2
    The Mix Sports Club 0
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    Olympians FC 7
    FC Arizona 1
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 7:30 pm ET | Rochester Community Sports Complex
    Roc City Boom 2
    Syracuse FC 0
    Northeast Conference - Western NY - Division I
  • 8:30 pm CT | Foro Sports Club
    Foro Soccer Club 4
    FC Harrington 2
    Central Conference - North - Division I
  • 8:00 pm CT | Westbury Christian School Athletic Complex
    Houston FC 2
    Athletic Houston FC 1
    Central Conference - South - Division I
  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Leg A-Z Soccer International 0
    Sporting Orlando 1
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 8:15 pm ET | North East Regional Park
    Florida Tropics 2 1
    Celta USA 2
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    East Valley FC 0
    FC Arizona 3
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    Olympians FC 2
    FC Arizona U23 0
    Southwest Conference - Arizona - Division I
  • 8:00 pm ET | Kanahapa Veterans Memorial Park
    Leg A-Z Soccer International 3
    FK Orlando 4
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I

Video

Player Stats

Individual Goals
Isaac Kissi
Roc City Boom
1
Team Goals
Houston FC
Central Conference - South
29
  • Olympians FC
    Southwest Conference - Arizona
    26
  • Alaska Timbers
    Alaska
    25
  • FC Arizona
    Southwest Conference - Arizona
    21
  • OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central East
    21

Social

UPSL Official Affiliates