UPSL Division I

  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Florida Tropics 2
    Diaspora United CC
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 4:00 pm ET | TBD
    Celta Gunners
    The Mix Sports Club
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 5:00 pm ET | Kanahpa Park
    Leg A-Z Soccer International
    Clay County SC
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    FK Orlando
    Orlando Rovers FC
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    OFC Barca
    Macca Ballers FC
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | Indian Trails Sports Complex
    Royal Palms Soccer Club
    Sporting Orlando
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:15 pm PT | Service High School
    Arctic Rush
    Fairbanks SC
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    FC Arizona U23
    Olympians FC
    Southwest Conference - Division I
  • 11:00 am PT | Service High School
    Fairbanks SC
    Arctic Rush
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 6:15 pm PT | Kincaid Soccer Stadium
    Alaska Timbers
    MatSu United FC
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    FC Arizona
    East Valley FC
    Southwest Conference - Division I
  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Florida Tropics 2
    CFL GOSA Spurs
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 4:00 pm ET | TBD
    Sportsparadize Soccer Academy
    Celta Gunners
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 4:00 pm ET | TBD
    Diaspora United CC
    Celta USA
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    Clay County SC
    Royal Palms Soccer Club
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    Leg A-Z Soccer International
    OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    Sporting Orlando
    Orlando Rovers FC
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    Macca Ballers FC
    FK Orlando
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm PT | FC Olympian Comlex
    Olympians FC
    FC Arizona U23
    Southwest Conference - Division I
  • 4:00 pm ET | Veterans Memorial Park
    Florida Wolves FC 0
    Hialeah City FC Academy 0
    Provisional Teams 2021 - Division 1
  • 5:00 pm ET | North East Regional Park
    OFC Barca 2
    Sporting Orlando 0
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | Mike Stone Soccer Complex
    CFL GOSA Spurs 1
    Sportsparadize Soccer Academy 3
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 6:00 pm ET | North East Regional Park
    The Mix Sports Club 4
    Diaspora United CC 4
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 4:00 pm ET | Mike Stone Soccer Complex
    Macca Ballers FC 0
    Leg A-Z Soccer International 3
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 8:45 pm ET | North East Regional Park
    Celta Gunners 0
    Celta USA 1
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Florida Tropics 2 1
    Sportsparadize Soccer Academy 2
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 6:00 pm PT | Red Mountain Soccer Complex
    East Valley FC 0
    Olympians FC 3
    Southwest Conference - Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    FC Arizona U23 2
    FC Arizona 6
    Southwest Conference - Division I

Video

Player Stats

Individual Goals
Team Goals
Diaspora United CC
Southeast Conference - Florida Central West
12
  • OFC Barca
    Southeast Conference - Florida Central East
    12
  • Houston FC
    Central Conference - South
    10
  • Florida Tropics 2
    Southeast Conference - Florida Central
    10
  • Celta USA
    Southeast Conference - Florida Central
    8

Social

UPSL Official Affiliates