UPSL Division I

  • 8:00 pm ET | North East Regional Park
    Florida Tropics 2
    Sportsparadize Soccer Academy
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 8:45 pm ET | North East Regional Park
    Celta Gunners
    Celta USA
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 4:00 pm ET | Mike Stone Soccer Complex
    Macca Ballers FC
    Leg A-Z Soccer International
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 4:00 pm ET | Mike Stone Soccer Complex
    CFL GOSA Spurs
    Sportsparadize Soccer Academy
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    OFC Barca
    Sporting Orlando
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | TBD
    The Mix Sports Club
    Diaspora United CC
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 4:00 pm ET | North East Regional Park
    Florida Tropics 2
    Diaspora United CC
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 6:00 pm PT | Red Mountain Soccer Complex
    East Valley FC 3
    Olympians FC 0
    Southwest Conference - Division I
  • 7:00 pm PT | Copper Sky
    FC Arizona U23 0
    FC Arizona 0
    Southwest Conference - Division I
  • 2:00 pm PT | Meadow Lakes Park
    Arctic Rush 4
    MatSu United FC 0
    Alaska - Last Frontier Division I
  • 5:00 pm PT | FC Olympian Comlex
    Olympians FC 3
    FC Arizona 0
    Southwest Conference - Division I
  • 6:00 pm ET | North East Regional Park
    The Mix Sports Club 2
    Florida Tropics 2 3
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 6:30 pm ET | North East Regional Park
    Sportsparadize Soccer Academy 0
    Celta USA 2
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 5:00 pm ET | Kanahpa Park
    Leg A-Z Soccer International 1
    Orlando Rovers FC 1
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 5:00 pm ET | Indian Trails Sports Complex
    Royal Palms Soccer Club 1
    OFC Barca 7
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:00 pm ET | Mike Stone Soccer Complex
    Macca Ballers FC 1
    Clay County SC 2
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 6:00 pm PT | Nichols Park
    East Valley FC 4
    FC Arizona U23 2
    Southwest Conference - Division I
  • 6:00 pm CT | The Farm League Field
    Barcelona Soccer Excellence 2
    Houston FC 6
    Central Conference - South - Division I
  • 7:00 pm ET | Northeast Regional Park
    Diaspora United CC 3
    Celta Gunners 3
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 7:30 pm CT | Campbell Road Sports Park (CRSP)
    Athletic Houston FC 4
    Texas Hawks FC 0
    Central Conference - South - Division I
  • 8:30 pm ET | North East Regional Park
    Sporting Orlando 4
    FK Orlando 2
    Southeast Conference - Florida Central East - Division I
  • 8:15 pm CT | Mansfield Lake Ridge High School
    FC Harrington 4
    Real Irving C.D 3
    Central Conference - North - Division I
  • 5:00 pm ET | North East Regional Park
    The Mix Sports Club 2
    Celta USA 5
    Southeast Conference - Florida Central West - Division I
  • 6:15 pm PT | Service High School
    Arctic Rush 1
    Alaska Timbers 4
    Alaska - Last Frontier Division I

Video

Player Stats

Individual Goals
Team Goals
OFC Barca
Southeast Conference - Florida Central East
10
  • Houston FC
    Central Conference - South
    10
  • Florida Tropics 2
    Southeast Conference - Florida Central
    9
  • Diaspora United CC
    Southeast Conference - Florida Central West
    8
  • Celta USA
    Southeast Conference - Florida Central
    7

Social

UPSL Official Affiliates